Müzik ve Ses 30 Kasım 2013, 16:20
android Pratik Radyo

Android için Radyo Uygulaması, Pratik Radyo

Boş zamanlarımızda kuşkusuz hepimiz müzik dinleyerek zaman geçiriyoruz, lakin bazı zamanlarda hep aynı müzikleri dinlemekten sıkılır ve radyo dinlemek isteyebiliriz. İşte böyle zamanlarda Android telefon ve tabletlerde Pratik Radyo uygulamasını kullanarak rahatlıkla ülkemizdeki birçok radyodan birisini dinleyebiliriz. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan Pratik Radyo uygulaması içerisinde onlarca radyo kanalı bulunmaktadır. Pratik kullanımı sayesinde rahatlıkla radyolar arasında geçiş yapabilir, kendi favori radyo listenizi oluşturabilirsiniz.

android Pratik Radyo

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Pratik Radyo uygulaması üzerinde dinlemekte olduğunuz radyo yayını hakkında bilgiler alabilir, radyoda çalan parçalar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. İsmi gibi oldukça pratik olan bu uygulamayı radyo sever tüm kullanıcılara öneriyoruz. Küçük boyutu sayesinde hafızada fazla alan kaplamayan uygulama düşük RAM tükettiği için Android 2.1 ve üzeri neredeyse her Android telefon ve tablette rahatlıkla çalışabilir. Bizim oldukça beğendiğimiz bu uygulamayı sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz, sizlerde bu Android radyo uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap