Verimlilik 30 Kasım 2013, 21:36
Android Bluetooth dosya aktarma

Android Bluetooth ile Dosya Aktarma

Android telefon ve tabletlerde Bluetooth aracılığı ile rahat bir şekilde dosya transferi gerçekleştirmek için bu yazımızda sizlere tanıtacağımız uygulamayı kullanabilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile birlikte sizlerde güvenli ve kolay bir şekilde dosya transferi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir boyutta ve her türde dosya transferine imkan sunan Android Bluetooth dosya aktarma uygulaması ile birden fazla dosya transferini de oldukça kolay bir seçim ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Google Play Store üzerinde en çok tercih edilen Bluetooth dosya transfer uygulamalarından birisi olan Android Bluetooth dosya aktarma uygulamasını sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz.

Android Bluetooth dosya aktarma

Android Bluetooth dosya aktarma uygulamasının özellikleri:

. Kullanımı çok kolay! Sıfır yapılandırmaları gereklidir.
. Multiselect dosyaları.
. Aynı anda birden fazla kullanıcı için dosya gönderme.
. Aynı anda farklı kullanıcılardan birden fazla dosya alma.
. Aynı anda aynı kullanıcı gönderme ve alma.
. Dosya gönderme Onay.
. Dosyası indir onaylayın.
. Kendi dosya tarayıcısı içerir (File Selector).
. Hiçbir kaydol yada gerekir.

Sizlerde Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android Bluetooth dosya transfer uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. Uygulama hakkında yaşadığınız herhangi bir sorunu bize konu altındaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap