Zeka Oyunları 29 Kasım 2013, 19:06
Toy Defense 2

Mükemmel Bir Android Savunma Oyunu “Toy Defense 2”

Android platformu üzerinde kuşkusuz en çok beğenilen oyunlar savunma oyunlarıdır. İşte bu yazımızda sizlere bu oyun kategorisi içerisinde yer alan en iyi oyunlardan birisi olan Toy Defense 2 isimli Android oyundan bahsedeceğiz. Android savunma oyunlarını seven kullanıcılarının beğendiği Toy Defense oyunun ikinci sürümü olan Toy Defense 2’de aksiyon hız kesmeden devam ediyor. İkinci dünya savaşında geçen oyunda ilk oyuna göre daha fazla bölüm, yeni özellikler ve her oyun için farklı savaş birimi seçebilme özelliği eklenmiş.

Toy Defense 2

Normandiya, Kuzey Afrika gibi birçok savaş alanında oynamaya imkan sunan oyunda güçlü ordunuzu kurarak onları geliştirebilir ve en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Toy Defense 2 Android oyununun özellikleri:

– Mükemmel bölüm tasarımı ve olağanüstü sanat çalışmasına sahip klasik kule savunma oyunu
– Çeşitli dünyalarda 30’den fazla seviye
– Yeni Turnuva Modu
– Artık Facebook arkadaşların sana savaşta yardım edebilir ve komutan altında kahraman olabilirler
– İkinci Dünya Savaşı’nın en belirleyici savaşlarının ustaca kurgusu – Iwo Jima Savaşı, Crusader Harekatı, Stalingrad Muharebesi ve Derebeyler Harekatı
– İkinci Dünya Savaşı’ndaki gerçek silah ve araçlardan esinlenilen her dünya için ayrı benzersiz savaş birimleri
– Her birim için çoklu ilerlemelere sahip açılabilir yükseltme ağacı
– Savaşta seni desteklemek için yeni şaşırtıcı güçler
– Kahraman birimleri toplamak için sınırsız potansiyel
– Özel teklifler, oyuna ilişkin olaylar, gelecekteki güncellemeler ve çok daha fazlası ile seni sürekli güncel tutacak yepyeni bir oyun içi bildirim merkezi

Google Play Store üzerindeki en iyi savunma oyunlarından birisi olarak tabir ettiğimiz Toy Defense 2 oyununu sizlerin de kesinlikle beğeneceğini düşünüyoruz. Askeri strateji konusunda en iyi oyunlardan olan bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde yaşadığınız sorunları veya taktiklerinizi sitemizin altında yer alan yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap