Spor Oyunları 28 Kasım 2013, 20:26
unnamed

Hill Climb Racing ve New Star Soccer Hilelisini İndirin!‏

Merhaba Sevgili arkadaşlar biliyorsunuz Hill Climb Racing ve New Star Soccer oyunu Market’de çok popüler. İlk olarak hill climb oyunun’dan bahsetmek isterim. Bu oyun’da bir yol üzerinde ilerleyerek altın miktarını arttırmak ve ardından parayı biriktirerek yeni arabalar satın alıyorsunuz arabanın özelliklerini arttırıyorsunuz. Daha çok para biriktirerek’de başka haritaları’da para ödeyerek açtırabiliyorsunuz. Oyun çok akıcı boş zamanlarınız’da tam birebir gidecek oyunlar’dan bir tanesi denilebilir. Hill Climb oyunun Orjinal halinden sıkıldıysanız sizlere hilesini paylaşabiliriz.

unnamed
Oyunun Hilesini indirebilmek için buyurun;
http://forum.gsmkenti.com/android-oyun-hileleri/2550-hill-climb-racing-1120-sinirsiz-para-hileli-indir-android.html
New-Star-Soccer-2
New Star soccer oyunun’dan bahsetmek isterim. Bu oyunda tam futbol tutkunları için yapılmış oyundur. Oyun’da karakter oluşturarak en küçük futbol takımın’dan başlıyorsunuz karakterinizi geliştirip iyi bir şekilde yemeğini yedirip sosyal aktivitileri yaptık’dan sonra karakteri iyi bir hale getiriyorsunuz. Barcelona real madrid gibi ünlü futbol takımlarına transfer olabiliyorsunuz oyun gayet güzeldir.  Oyunu orijinal haliyle oynamak istemeyen arkadaşlara hilesini paylaşabiliriz.

New Star Soccer Hileli İndirmek İsteyenler Buyurun
New Star Soccer Para Hileli İndir 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap