Verimlilik 27 Kasım 2013, 15:27
Uygulama Paylaş

Android Uygulamaları Paylaşma

Android telefon ve tablette yer alan birçok uygulama günlük hayatımızdaki iş ve işlemlerimizi oldukça rahatlatıyor. Tabi ki bu uygulamaları bazen arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz. Bu paylaşma öncesinde hele bir de internet bağlantısı yoksa o zaman oldukça sıkıntılı oluyor. İşte böyle bir durumda Uygulama Paylaş isimli uygulama yardımımıza koşuyor. Bu uygulama ile birlikte Bluetooth üzerinden telefonunuzda veya tabletinizde yüklü olan uygulamaları rahatlıkla arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı olan bu uygulama Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta.

Uygulama Paylaş

Paylaşmak istediğiniz uygulamayı ilk önce seçiyor ve paylaşma seçeneğini belirliyorsunuz isterseniz Email,Dropbox,Google Drive,Bluetooth,Facebook,Twitter etc. imkanları ile paylaşma sağlayabilirsiniz. Bu paylaşma seçiminden sonra rahatlıkla uygulamayı paylaşabilirsiniz.

Paylaştığınız uygulamaların paylaştığınız cihazda çalışıp çalışmayacağına dikkat etmeniz gerekiyor. Yani yüksek seviye özellik isteyen bir Android oyunu düşük seviyeli Android telefona atarsanız uygulama açılmaya çalışsa bile açılmayacaktır. Sonradan niye açılmadı düşüncesine kapılmayınız. Unutmadan uygulamanın toplu seçim özelliğine de sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Uygulama Paylaş Android uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında soracağınız soruları yazı altında yer alan yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap