Araçlar 26 Kasım 2013, 21:34
Call Control - Call Blocker

Call Control – Call Blocker, Android Arama ve Mesaj Engelleme

Bazı zamanlarda bizi kimsenin aramamasını mesaj atarak rahatsız etmemesini isteriz, işte bu duruma düştüğümüzde Call Control – Call Blocker isimli Android uygulaması imdadımıza koşuyor. Bu uygulama ile sizlerde istediğiniz kişilerin sizi aramasını engelleyebilir veya mesaj atmasını engelleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan Call Control – Call Blocker uygulaması Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama içerisinde yer alan seçenekler ile birlikte istemediğiniz kişinin sizi aradığında telefonun çalmasını, çalmamasını, sesli mesaj göndermesini, bekletmeye almasını gibi seçenekleri seçebilirsiniz. Böylece istemediğiniz kişinin sizi hiçbir şekilde rahatsız edemez.

Call Control - Call Blocker

Tabi ki sadece belirli kişilerin yanı sıra belirlediğiniz alan kodu aralığından gelen aramaları da engelleyebilirsiniz. Örneğin 444’lü numaralardan sizlere arama gelmesini engellemek istiyorsanız kolaylıkla bu alan kodunu engelleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan Call Control – Call Blocker uygulaması ile sizlerde rahatlıkla istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Call Control – Call Blocker Android uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu yazımızı kısa tuttuk, çünkü uygulama sadece arama ve mesaj engelleme işlevi görüyor bu sebepten bu kadar bilginin yeterli olduğunu düşünüyoruz. Uygulama hakkında yaşayacağınız sorunları konu altında yer alan yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap