Eğitim 26 Kasım 2013, 13:27
Android Körfez Test

Android Körfez Test Uygulaması

Her alanda yardımımıza koşan Android cihazlar eğitim alanında da bizi yalnız bırakmıyor. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Android Körfez Test uygulaması ile birlikte uygulama içerisinde yer alan 1.000’den fazla konuda hazırlanmış 25.000’den fazla soruyu bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan bütün soruların videolu olarak çözümleri uygulama içerisinde eklenmiş, her testten sonra bu çözümleri izleyebilmenize imkan sunulmuştur. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android Körfez Test uygulaması ile birlikte sizlerde kolaylıkla soru çözebilir ve önünüzdeki sınavlara rahatlıkla hazırlanabilirsiniz.

Android Körfez Test

Unutmadan belirtmek isteriz ki Android Körfez Test uygulaması içerisinde yer alan testleri ve video çözümleri izlemek için Android cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir. Tabi ki indirdiğiniz testleri kolaylıkla evde veya başka bir yerde kolaylıkla çözebiliyorsunuz, bu testleri indirdikten sonra internet bağlantısına gerek duyulmamaktadır.

ÇÖZÜM VİDEOLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Körfez Test’de kullanılan video(görüntü) ve audio(ses) formatları şöyledir;
Video Codec: H.264 (AVC)
Audio Codec: AAC
Çözünürlük : 480 x 360 px
Videoları izleyebilmeniz için, ekran çözünürlüğünün yukarıdaki ölçüleri destekliyor olması gerekmektedir.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android Körfez Test uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. Eğitim anlamında bize çok yararlı olacağını düşündüğümüz bu uygulamayı sizlerinde seveceğini düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap