Samsung 25 Kasım 2013, 12:14
Galaxy Grand 2

Samsung Galaxy Grand 2’nin Özellikleri

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından olan Samsung, bugün Galaxy Grand’ın bir üst seviyesi olan Galaxy Grand 2 ‘yi tanıttı. İlk akıllı telefona göre daha iyi seviyede olan Galaxy Grand 2 ‘de 5.25-inç büyüklüğünde 720p piksel çözünürlüğünde ekrana yer verilmiş. 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alan bu akıllı 1.5 GB RAM ‘den destek alıyor. 8 GB dahili hafızaya sahip olduğu belirtilen üründe microSD kart desteği de bulunmakta. Ürünün arka kısmına baktığımızda LED flaşa sahip 8 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verildiğini görüyoruz, ürünün ön kısmında ise 1.9 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunmakta. Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan ürün çift SIM kart desteğine sahip.

Galaxy Grand 2

Bluetooth 4.0, Wi-Fi ve 3G teknolojilerini bünyesinde barındıran akıllı 2.600 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. 8.9 mm kalınlığında olduğu belirtilen üründe Galaxy Note 3’de yer alan suni deri arka kaplama kullanılmış. Yazılım olarak da Samsung’un birçok nimetinden yararlanan Galaxy Grand 2’de, albümünüzü tarihe göre organize edebilen Hikaye Albümü, S Travel seyahat uygulaması, S Health fitness takip uygulaması, resimlere ses ekleyebilen Sound & Shot, cihazlar arası içerik paylaşımına imkan tanıyan Group Play yazılımları belirttiğimiz bu yazılımlardan sadece birkaçı.

Siyah, beyaz ve pembe renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Grand 2’nin şimdilik ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne kadar olacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap