Sağlık ve Form Koruma 25 Kasım 2013, 22:05
Android Vücut Geliştirme ve Diyet

Android Vücut Geliştirme ve Diyet Uygulaması

Her alanda yardımımıza koşan Android uygulamaları şimdi de Android Vücut Geliştirme ve Diyet uygulaması ile sağlık ve spor alanında yardımımıza koşuyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android Vücut Geliştirme ve Diyet uygulaması ile birlikte sizlerde kolaylıkla vücut geliştirme hareketlerini görebilir ve kendinize uygun hareketleri yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan ideal kilo hesabı menüsü ile de kendinize en uygun kiloyu bulabilir ve form tutabilirsiniz. Sağlık ve spor adına birçok bilgiyi içerisinde barındıran Android Vücut Geliştirme ve Diyet uygulaması sizlere 10 günde 5 kilo verdirmeyi amaçlayan birde diyet bölümü içeriyor. Google Play Store üzerinde uygulamanın diyet yorumlarına baktığımızda oldukça iyi yorumlar aldığını görüyoruz.

Android Vücut Geliştirme ve Diyet

Android Vücut Geliştirme ve Diyet uygulamasının Vücut Geliştirme menüsüne baktığımızda her bölüm için farklı çalışmalar sunuluyor. Bu çalışmalarla birlikte sizde istediğiniz vücudunuzun bölümünü rahatlıkla geliştirilebilirsiniz. Uygulama içerisinde dikkat çeken bir diğer nokta ise videolu olarak gösterimdir. Böylelikle sizlerde videoları izleyerek kendinizi daha adapte edebilirsiniz.

Neredeyse her Android telefon ve tablette çalışabilen Android Vücut Geliştirme ve Diyet uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kolay kullanıma ve sağlıklı bir yapıya sahip bu uygulama ile sizlerde en iyi formu tutabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap