Samsung 24 Kasım 2013, 11:10
samsung android 4.4

Samsung Galaxy S4, Note 3, S3, Note 2’nin Android 4.4 Güncelleme Tarihi

Samsung’un amiral gemilerinden olan Galaxy S4, Note 3, Galaxy S3, Note 2 modellerine Android 4.4 KitKat güncellemesinin ne zaman geleceği hakkında yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Şimdilik dedikodu ve sızıntı olarak tabir edebileceğimiz bu güncelleme tarihinin doğruluk oranı oldukça yüksek seviyede. Bildiğiniz üzere son olarak Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesi sunmuştu. Bu güncellemenin ardından Android 4.4 KitKat güncellemesi sunması bekleyen Samsung’un bu kadar kısa bir zamanda güncelleme sunacak olması Samsung kullanıcılarını oldukça sevindirecek.

samsung android 4.4

Sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 modellerine Android 4.4 KitKat güncellemesi Ocak 2014 itibariyle sunulmaya başlanacak. Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modellerine ise bu güncelleme Mart-Nisan 2014 ayı içerisinde sunulmaya başlanacak. Birçok Samsung kullanıcısının bildiği üzere Samsung güncelleme tarihi sözü verdiyse o tarihte güncelleme sunuluyor. Umuyoruz ki Samsung yetkilileri bu güncellemede de sorun yaşamadan güncellemeyi zamanında dağıtacaktır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap