Verimlilik 24 Kasım 2013, 14:37
Android Easy Uninstaller

Android Easy Uninstaller, Uygulama Kaldırma

Android telefona ve tablete neredeyse her gün yeni bir uygulama yükleyip kaldırmaktayız, lakin bu kaldırdığımız uygulamaların bazıları kalıntı dosyalar bırakarak Android cihazımızda kalmaya devam eder. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için Android Easy Uninstaller uygulamasını kullanabiliriz. Android Easy Uninstaller uygulaması ile birlikte Android cihazınızda yer alan uygulamaları ister tek tek, isterseniz de toplu olarak rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Kaldırılamayan birçok Android uygulamasını rahatlıkla kaldırmaya imkan sunan Android Easy Uninstaller uygulaması ile uygulama paylaşımını da rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Önbelleğe alınan uygulamaları rahatlıkla sizlere gösterebilen Android Easy Uninstaller uygulaması ile hangi uygulamayı ne zaman kaldırdığınızı da rahat bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Android Easy Uninstaller

Google Play Stpre üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile sizlerde uygulamaları rahatlıkla kaldırabileceksiniz. Kolay kullanıma sahip olan Android Easy Uninstaller uygulaması Android cihazınızı kasmadan hızlı bir şekilde çalışır ve sizlerin diğer işlerinizi yapmanıza engel olmaz.

Oldukça kullanışlı olan Android Easy Uninstaller uygulaması neredeyse her Android tablet ve telefonda rahatlıkla çalışacak seviyededir. 10 milyona yakın kişinin indirmiş olduğu bu uygulama 5 üzerinden 4.7 gibi yüksek bir puan almıştır. Sizlerde bu uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim oldukça beğendiğimiz bu uygulamayı sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap