Android Telefon 22 Kasım 2013, 14:50
türk telekom e4

Türk Telekom E4 ‘ün Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemizin en büyük telekom firmalarından olan Türk Telekom, bugün gerçekleştirdiği bir etkinlik ile Türk Telekom E4 isimli akıllı telefonunu tanıttı. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan Türk Telekom E4 1.3 GHz hızında çalışan çift çekirdekli ARM tabanlı işlemciden güç alıyor. 4 GB dahili hafızaya sahip olan üründe yer alan microSD kart slotu ile ürünün hafızasını +32 GB daha arttırmak mümkün oluyor. 1.500 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olduğu belirtilen bu akıllı ev kullanımı için düşünülmüş, lakin bazı yazılımsal özelliklerle diğer akıllı telefonları aratmıyor.

türk telekom e4

Yazılımsal olarak oldukça iyi seviyede olduğunu belirttiğimiz Türk Telekom E4, tek tuş ile cep telefonunuzdaki numaraları kolaylıkla kendi hafızasına aktarabiliyor. Türk Telekom’un Tivibu servisini de destekleyen üründe Wirofon, TTnet Müzik, BuluTT depo. BuluTT rehber servisleri de bulunuyor.

Türk Telekom E4’e Ev Avantaj Dört Dörtlük tarifesine 24 ay taahhütlü olarak ek 2 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sadece telefonu almak isteyen kişiler 24 ay taahhütle ayda 12 TL ödeyerek telefonu satın alabilirler. Ayrıca Türk Telekom E4 birçok elektronik mağazada 389 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Türk Telekom E4 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap