Sosyal 21 Kasım 2013, 21:06
Gittigidiyor Android uygulaması

GittiGidiyor Android Uygulaması

Android telefon ve tabletlerde artık alışveriş yapmak da çok kolay. Ülkemizin en büyük alışveriş sitelerinden birisi olan Gittigidiyor.com’un GittiGidiyor Android uygulaması ile sizde oturduğunuz yerden anında alışveriş yapabilirsiniz. Açık arttırma özelliğine de sahip olan uygulama ile sizlerde açık arttırma yakaladığında kaçırmayacak ve ister okulda isterseniz de başka bir yerde anlık olarak tekliflere katılabileceksiniz. Oldukça pratik bir uygulama olan Gittigidiyor Android uygulaması ile anında bir ürünün fotoğrafını çekerek satışa sunabiliyorsunuz. Oldukça kolay bir şekilde satışa sunulan ürününüz hakkında hemen al fiyatını belirtebilir veya açık arttırma gerçekleştirebilirsiniz.

Gittigidiyor Android uygulaması

Gittigidiyor Android uygulaması ile bir ürün hakkındaki bilgileri takip edebilir, sunduğunuz teklif geçildi mi öğrenebilir hatta ürün satıcısı ile mesajlaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra almış olduğunuz ürünün kargoya verilip verilmediği konusunda da anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fırsatları, indirimleri avucunuzun içine sunan Gittigidiyor Android uygulaması ile sizlerde alışverişin tadına varacaksınız. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Gittigidiyor Android uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak sizlerde kolaylıkla indirebilirsiniz. Unutmadan uygulamayı yüklemek için Android cihazınızın Android 2.1 ve üzeri sürüme sahip ayrıca 10 MB büyüklüğünde hafızaya sahip olduğunu dikkate alınız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap