Zeka Oyunları 20 Kasım 2013, 15:40
Android Satranç

Chess Free, Android Satranç Oyunu

Android telefon ve tabletler için Google Play Store üzerinde neredeyse her tür oyun bulmak mümkün hale geldi. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Chess Free Android Satranç oyunu da bu oyunlardan bir tanesi. Oldukça iyi bir yapıya sahip olan bu Android Satranç oyunu 50 milyona yakın kişi tarafından indirilmiş ve 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir puan almıştır. Android 1.5 ve üzeri sürüme sahip neredeyse her Android telefon ve tablette rahatlıkla çalışabilen Chess Free isimli bu Android oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Oyun içerisinde acemiden uzmana doğru 10 farklı seviye bulunmaktadır. Microsoft’un Treebeard Chess motorunu kullanan bu oyun içerisinde satrançla ilgili ipuçlarını ve engelleri size belirtiyor.

Android Satranç

İki kişi oynama imkanına sahip olan Chess Free Android satranç oyununda 4 satranç ve 4 satranç takımı bulunuyor. Oyunun en dikkat çekici noktası ise sahip olduğu reklamların tıklamaya teşvik etmemesi. Böylelikle tam satranç oyununun ortasında karşımıza aniden reklamlar çıkmıyor ve dikkatimiz dağılmıyor. Android satranç oyunları arasında en iyilerden birisi olan Chess Free’yi Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçireceğinizi düşünerek iyi oyunlar diliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap