Müzik ve Ses 20 Kasım 2013, 08:25
Android MP3 Müzik İndir

Android MP3 Müzik İndir Uygulaması

Android telefon ve tabletlerde kuşkusuz hepimiz müzik dinliyoruz, fakat bazen listemizde olmayan bir müziği dinlemek isteyebiliriz. İşte bu listemizde olmayan müziğimizi indirmek için çok kolay kullanıma sahip ve ücretsiz olarak sunulan Android MP3 Müzik İndir uygulamasını kullanabiliriz. Oldukça kullanışlı olan bu uygulamada indirmek istediğiniz müziği arayın ve daha sonra çıkan sonuçlardan bir tanesinde indirmeyi gerçekleştirin. Müziği indirmek için sağ kısımdaki Download Ikonuna tıklamayı unutmayınız. Oldukça hızlı bir şekilde indirme sağlayan bu uygulama internetteki en iyi müzik arşivlerinden birisine sahiptir.

Android MP3 Müzik İndir

Android MP3 Müzik İndir uygulaması ile indirmiş olduğunuz müzikleri daha sonra internet olmadan rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Bazı arkadaşlar inen bu müziklerin konumunun nerede olduğunu sormuş,  indirilen müzikler/ sdcard/MP3Store / konumunda yer alıyor. Buradan rahatlıkla müzikleri istediğiniz alana taşıyabilir veya bu bölümden dinleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android MP3 Müzik İndir uygulaması ile sizlerde dilediğiniz müziği internet olan her yerde indirebilirsiniz. Android MP3 Müzik İndir uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında soracağınız soru ve sorunlarda konu altında yer alan yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap