Medya ve Video 18 Kasım 2013, 09:43
Android µTorrent

Android µTorrent, Torrent indirme Uygulaması

Dünyanın en büyük indirme programlarından birisi olan µTorrent Android platformundaki yerini aldı. Android µTorrent ismi ile sunulan bu uygulama aynı bilgisayarımızdaki mantıkla çalışmaktadır. Kolay bir kullanıma sahip olan Android µTorrent uygulaması istediğiniz zaman kolaylıkla indirme gerçekleştirebilecek bir uygulamadır. Uygulama içerisindeki indirilen bir dosyası durdurabilir ve daha sonra indirmeye devam ettirebilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android µTorrent uygulaması ile film, müzik ve daha birçok dosyayı rahatlıkla indirebilirsiniz.

Android µTorrent

Android µTorrent uygulaması üzerinde indirdiğiniz dosyaları sadece Wi-Fi ile indirmeye ayarlayabilir ve kablosuz internete bağlanıldığı anda indirilmesini sağlayabilirsiniz. Tabi ki bunun yanı sıra uygulama içerisinde inen bir dosyanın indirilme hızına da müdahale edebilirsiniz. Böylelikle kişisel kullanım için internetinizde pek bir yavaşlama meydana gelmez.

Android µTorrent uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu uygulamayı bizim sevdiğimiz gibi sizinde seveceğini düşünüyoruz. Son olarak belirtelim ki bilgisayarımızda nasıl torrent dosyası ile indirme yapıyorsak bu uygulamada da aynı şekilde indirme gerçekleştireceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap