Popüler Oyunlar 15 Kasım 2013, 20:15
GT Racing 2 Android

En iyi Android Araba Yarışı GT Racing 2 Geldi

Android araba yarışı denildiğinde ilk akla gelen oyunlardan GT Racing’in ikinci sürümü GT Racing 2 Google Play Store üzerindeki yerini aldı. İlk oyunda olduğu gibi grafik ve ses kalitesiyle göz dolduran GT Racing 2 Mercedes – Benz ortaklığı ile geliştirilmiş. Geniş araç yelpazesine sahip olan GT Racing 2 Android oyununda 67 farklı araç bulunuyor. Modifiye edilebilen bu araçlara görsel olarak değişikliğin yanı sıra performans bakımından da değişiklik yapılabiliyor. Kazandığınız yarışlarla almış olduğunuz paralarla yeni arabaların yanı sıra arabanızı kolaylıkla modifiye edebiliyorsunuz. GT Racing 2 Android oyununda en iyi sürücü deneyimini yaşatmak için gece gündüz döngüsü gerçekleşiyor.

GT Racing 2 Android

GT Racing 2 Android yarış oyununda tek oyuncu modu ve çok oyuncu modu yer alıyor. Tek oyuncu modunda tüm pistlerdeki en iyi yarışcı olmaya çalışıyorsunuz. Çok oyuncu modunda ise takım oluşturarak veya takımlara katılarak arkadaşlarınızı başarılarınıza ortak ediyorsunuz.

Android platformunun en iyi yarış oyunlarından olan Real Racing 3’e rakip olarak gösterilen GT Racing 2’nin ücretsiz yapısı Real Racing 3’ü hiç aratmıyor. Tabi ki GT Racing 2 oyununda gerçek para vermeden tüm yarışları kazanmak oldukça zor görünüyor. Nede olsa geliştiriciler para kazanmak için bu oyunları geliştiriyorlar ama sizler zevk almak için hiçbir araç ve geliştirmeyi satın almadan bu oyunu bitirebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan GT Racing 2 Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki bu oyun 978 MB büyüklüğünde kurulum dosyası ile kurulmakta ve Android 2.3 ve üzeri sürümlerde çalışabilmektedir. GT Racing 2 oyununu en iyi şekilde oynamak için Android cihazınızın performans bakımından üst seviye olmasını öneririz. Bol yarışlı ve keyifli oyunlar diliyoruz.

GT Racing 2 Android yarış oyunu için hazırlanmış video:

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Burak

    Oyunu indirebilmek için gerekli link çalışmamaktadır,

    ilgilenirseniz sevinirim.

    Cevapla

Yorum Yap