Verimlilik 15 Kasım 2013, 13:50
Android internet download manager

Android internet Download Manager Uygulaması

Bilgisayarımızda vazgeçmez indirme yöneticisi olan İnternet Download Manager şimdi de Android platformunda Android internet Download Manager olarak Google Play Store üzerindeki yerini aldı. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile bilgisayarımızda olduğu gibi Android telefon ve tabletlerde en hızlı şekilde indirmeleri gerçekleştirebiliriz. Android platformunun en hızlı indirme aracı olan Android internet Download Manager uygulaması kolay kullanımı ve stabil yapısı sayesinde Android cihazınızı kastırmıyor. Android İnternet Download uygulaması dosyalarınızı indirmenin yanı sıra düzenlemenize de olanak sağlıyor. Ayrıca isterseniz indirmek istediğiniz dosyalar içerisinde filtre uygulayabilirsiniz.

Android internet download manager

Android platformundaki neredeyse tüm popüler tarayıcılarla uyumlu bir şekilde çalışan uygulama Youtube gibi sitelerdeki FLV formatındaki videoları tanır ve tek bir düğmeye basarak indirmenize olanak tanır. Android internet Download Manager uygulaması indirme gerçekleştirirken internet giderse uygulama indirmeleri beklemeye alır ve internet geldiği anda indirmeye devam eder.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android internet Download Manager’in en iyi indirme yöneticisi olduğunu söyleyebiliriz. Hızlı bir yapıda çalışan bu Android uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Unutmadan bu uygulamanın Android 3.0 ve üzeri sürümlerde çalıştığını ve 1.3 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulduğunu belirtelim.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.