Samsung 14 Kasım 2013, 10:13
galaxy core plus

Samsung’dan Orta Seviye Akıllı Galaxy Core Plus

Üst seviye akıllı telefonlarıyla adından oldukça söz ettiren Samsung orta seviye akıllı telefon üretimine de hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Galaxy Core Plus ‘ı tanıtan Samsung’un orta seviye ürünlerine de ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Tayvan’da tanıtılan ürünün ilk etapta Asya ülkelerinde satışa sunulması bekleniyor. 2013 yılı ortasında tanıtılan Galaxy Core modelinin biraz alt seviyesi olan bu ürün 4.3-inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan akıllının arka kısmında 5 MP ön kısmında ise VGA kameraya yer verilmiş.

galaxy core plus

Ürünün dikkat çeken özelliği 1 GB RAM kullanılmamış olması da 768 MB RAM kullanmış olması gösteriliyor. 4 GB dahili hafızaya sahip olan Galaxy Core Plus ‘da microSD kart slotu yer alıyor. Böylelikle ürünün dahili hafızası kolaylıkla arttırılabiliyor. Wi-Fi, NFC ve Bluetooth 3.0 teknolojilerine sahip olan ürünü satın alanlara Dropbox’dan 50 GB alan hediye ediliyor. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan Galaxy Core Plus ‘ın 270 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor. Samsung’un bu ürününün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap