Yarış Oyunları 12 Kasım 2013, 08:43
Android Trial Xtreme 3

Android Trial Xtreme 3 Motor Yarışı

Android platformu üzerinde onlarca motor yarışı vardır ama Android Trial Xtreme 3 bu yarışlar arasında en iyilerinden birisidir. Gelişmiş fizik motoru sayesinde sizlere en eğlenceli motor yarışını sunan Android Trial Xtreme 3 Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyun içerisinde tamamen orijinal 112 bölüm bulunuyor. Tabi ki bu bölümler haricinde arkadaşlarınıza meydan okumaya da imkanınız bulunuyor. Lakin dikkat etmeniz gereken mayınlar, su boruları ve hurda arabaları unutmamalısınız. Tek başınıza ya da Facebook veya rastgele kişilerle yarışma imkanı sunan Android Trial Xtreme 3 motor yarışında her bölüm için skor tablosunu görebiliyorsunuz. Böylelikle o bölümde dünyada ne kadar puan almış rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Android Trial Xtreme 3

Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz yarışlarda aldığınız altınlarla motorunuzu ve sürücüsünü özelleştirebilir, daha iyi hale getirebilirsiniz. Android telefonunuzun ivme ölçer ile oynayabildiğiniz bu oyunu isterseniz de ekran üzerinde yer alan butonlarla oynayabiliyorsunuz. Tabi ki biz size oyunu daha zevkli kılan ivme ölçer ile oynamanızı öneriyoruz. İlk başta biraz farklı gelse de kısa zamanda ivme ölçer ile oynamaya alışabilir ve oyunu daha da zevkli hale getirebilirsiniz.

Gerek grafik gerekse ses kalitesi ile en iyi seviyedeki bir Android oyun olan Android Trial Xtreme 3 oyunu Android 2.2 ve üzeri sürüme sahip orta seviye olarak tabir ettiğimiz ve üstü Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla oynanabilmektedir. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz Android Trial Xtreme 3 oyununu sizlerin de çok seveceğini düşünüyoruz.

Android Trial Xtreme 3 oyununu bu bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar dileriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap