Kart Oyunları 11 Kasım 2013, 09:26
Android Spider Solitaire HD

Android Spider Solitaire HD Kart Oyunu

Windows 98 ve üst sürümlerde karşımıza çıkan Spider Solitaire kart oyunu şimdi de Android Spider Solitaire HD adı altında Android için sunuldu. Oldukça iyi bir yapıda sunulan Android Spider Solitaire HD oyununda Windows ortamında oynadığımız gibi oynama imkanımız bulunuyor. Android Spider Solitaire HD oyunu içerisinde 3 farklı oyun modu yer alıyor. Bu oyun modları kolay, orta ve zor olarak sıralanmakta. HD grafiklere sahip olan oyun en iyi grafik kalitesini bize sunmakta. Orta ve üst seviye Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabilen Android Spider Solitaire HD isimli bu oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor.

Android Spider Solitaire HD

8 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan Android Spider Solitaire HD oyunu Android 2.1 ve üzeri sürümlere sahip Android telefon ve tabletlerde çalışabiliyor. Android Spider Solitaire HD oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Android Spider Solitaire HD oyun için hazırlamış olduğumuz bu yazımızı kısa tuttuk, çünkü bu oyunu birçoğumuzun çok iyi bildiğini düşünüyoruz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar dileriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap