Araçlar 11 Kasım 2013, 16:25
Android Görüşme Kaydı

Android Görüşme Kaydı Yapma

Android telefonlarda neredeyse her işlemi yapmaya imkanımız bulunuyor, bu imkanlardan birisi de Android Görüşme Kaydı uygulaması. Bu uygulama ile başlıkta da belirttiğimiz gibi Android telefonunuzla yaptığınız görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android Görüşme Kaydı uygulamasında istediğiniz görüşmeleri kaydedebilir, istediklerinizi de kayıt etmezsiniz. Oldukça kolay bir yapıya sahip olan bu uygulama ile kayıt ettiğiniz görüşmeleri kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz, isterseniz de bu kayıtları silebilirsiniz. Belirlediğiniz bazı görüşme kayıtlarını da kilitleyebilir ve silinmesini engelleyebilirsiniz.

Android Görüşme Kaydı

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android Görüşme Kaydı uygulamasının birde ücretli versiyonu bulunmaktadır. Ücretli versiyonda ücretsiz versiyona göre kayıtları mail atma, arama bittikten sonra kayıt edilip kayıt edilmeyeceğini sorma gibi farklılıklar yer alıyor.

Android Görüşme Kaydı uygulamasının ayarlar menüsünden bildirimleri açıp kapatabilir, otomatik temizlemeyi ayarlayabilir, kayıtların nerede gerçekleştiğini seçebilir, kayıt formatını değiştirebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan Android Görüşme Kaydı uygulaması Ukraynaca , Rusça , İngilizce , Polonyaca , Korece , Romanca ve Türkçe dil desteğine sahiptir.

Android Görüşme Kaydı uygulamasının kayıt ettiği dosyaları SD kart içerisinde yer alan CallRecoder dosyası içerisinde bulabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android Görüşme Kaydı uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim oldukça beğendiğimiz bu uygulamayı sizlerin de seveceğini düşünüyoruz. Uygulama hakkında gelişecek soru ve sorunlarınızı alt kısımda yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap