Android Haberler 10 Kasım 2013, 18:18
Android 101 Yüzbir Okey Plus

Android 101 Yüzbir Okey Plus Oyunu

Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Android 101 Yüzbir Okey Plus oyunu ile internet üzerinden başka kişilerle okeyi rahatlıkla oynayabilirsiniz. Facebook üzerinde 1 milyondan fazla kişinin oynamış olduğu 101 Yüzbir Okey Plus oyununun Android versiyonu olan bu oyun ile 1 milyondan fazla kişi ile rahatlıkla okey oynamaktasınız. Lakin internet olmadan bu oyunu oynayamayacağınızı belirtmek isteriz. Mobil internet veya Wi-Fi ile oynamaya imkan sunan bu oyun birçok Android telefon ve tablette rahatlıkla oynanabiliyor. Sınırsız bir şekilde oynama sunan Android 101 Yüzbir Okey Plus oyunu tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tabi ki oyun içerisindeki puanlarınızı arttırmak için oyun içi satışlar yapıldığını belirtmek isteriz.

Android 101 Yüzbir Okey Plus

Android 101 Yüzbir Okey Plus oyununu açtığınızda online arkadaşlarınızı görebilir ve tek bir tıkla onların masasına katılabilirsiniz. Tabi ki arkadaşlarınızı görmek için Facebook girişi yapmanız gerekiyor. Eğer Facebook girişi yapmak istemiyorsanız misafir olarak da oynama imkanına sahipsiniz. Android 101 Yüzbir Okey Plus oyunu üzerinde okey oynarken sohbet edebilme özelliğine de sahipsiniz. Ayrıca oyunda her gün çip hediyesi yapılmaktadır. Böylelikle oyun puanınızı her gün oyuna girerek arttırabilirsiniz.

Android 101 Yüzbir Okey Plus oyunu üzerinde farklı seçenekler bulunmaktadır. Bunlardan birisi Hemen Oyna bölümüdür, bu bölüme tıkladığınızda sizi hiç bekletmeden boş olan masaya otomatik olarak oturursunuz ve oyuna başlarsınız. Oda Seç bölümünde ise istediğiniz odaya giriş yaparak istediğiniz masada okey oynayabilirsiniz. Masa Aç bölümünde ise istediğiniz odada bahis miktarını belirleyerek masa açabiliyorsunuz. Arkadaşlarınla Oyna bölümünde ise o an online olan arkadaşlarınızı görebilir ve onların masasına katılarak okey oynayabilirsiniz.

Android 101 Yüzbir Okey Plus oyununun iyi olan diğer bir yanı ise müzik dinleme olanağına imkan sunması. Oyun içerisinde seçmiş olduğunuz bir müziği okey oynarken rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android 101 Yüzbir Okey Plus oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oldukça keyifli dakikalar sunan Android 101 Yüzbir Okey Plus oyununu sizlerin de seveceğini düşünüyoruz. Keyifli oyunlar geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap