LG 9 Kasım 2013, 11:12
LG G Flex

LG G Flex Tasarımıyla Hayran Bırakıyor

Akıllı telefon pazarının lider üretici firmalardan birisi olan LG, G2 modeliyle büyük bir ilgi görmüş ve iyi bir satış rakamına ulaşmıştı. LG’nin G2 isimli akıllı telefonundan sonra şimdi de LG G Flex modeli ile de iyi bir satış rakamına ulaşması bekleniyor. LG’nin yıl sonuna doğru bir sürpriz gerçekleştirerek LG G Flex isimli akıllı telefonunu global pazara sunması bekleniyor. Kavisli OLED ekranı ile dikkat çeken LG G Flex performans bakımından da oldukça iyi bir seviyeye sahip. 6-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan LG G Flex ‘in ekran çözünürlüğü ise 720p piksel olarak belirtiliyor. Son zamanlardaki birçok firmanın amiral gemisinde kullanılan Qualcomm’un Snapdragon 800 işlemcisinden güç alan bu ürün 2 GB RAM’i bünyesinde barındırıyor.

LG G Flex

32 GB dahili hafızaya sahip olacak olan bu ürün microSD kart desteği ile +96 GB’a kadar destek sunabiliyor. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanacak olan bu ürün 3.500 mAh büyüklüğünde dev bir bataryaya sahip olarak satışa sunulacak. Bu ay içerisinde Kore’de satışa sunulacak olan LG G Flex önümüzdeki ay ise Avrupa pazarına adım atacak. Donanımsal olarak LG G2’ye benzettiğimiz bu ürünün satış fiyatı hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Umarız ki LG’nin bu akıllısı uygun fiyat seçeneği ile ülkemiz pazarında yerini alacaktır. LG G Flex hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap