Verimlilik 9 Kasım 2013, 17:41
Switchr - Task Switcher

Android Uygulamalar Arasında Sürükleyerek Geçiş: Switchr

Android işletim sistemi açık kaynaklı bir yapıya sahip olduğu için sistem üzerinde birçok özelleştirme rahatlıkla yapılabiliyor. Switchr Android uygulaması da bu özelleştirme örneklerinden birisi. Switchr Android uygulaması ile birlikte Android uygulamalar arasında değişiklik yapmamıza olanak sağlanıyor. Swipe yani sürükleme hareketi yaparak çalışan Switchr Android uygulamasıyla arka planda açık olan Android uygulamalara rahatlıkla geçiş sağlayabiliyor ve uygulamaları kapatmaya gerek kalmadan kullanabiliyoruz. Oldukça iyi bir yapıya sahip olan bu uygulamayı kullanmanız için performans bakımından üstün özelliklere sahip Android cihaza sahip olmanızı öneriyoruz.

Switchr - Task Switcher

Düşük RAM’e sahip Android cihazlarda işlevsel olarak biraz yavaşlık gösteren uygulama 1 GB ve üstü RAM’e sahip cihazlarda oldukça hızlı bir şekilde geçiş sağlıyor. Switchr Android uygulamasının ücretli ve ücretsiz sürümü bulunuyor. Biz ücretsiz sürümü denedik ve oldukça iyi bir verim aldık. Ücretli sürümde ise ücretsiz sürüme göre canlı olarak arkada çalışan uygulamaların ekran görüntülerini yansıtabilme farkına sahip.

Switchr Android uygulamasının ayarlar menüsünden ekranın hangi noktasında sürükleme işlemi yapacağınıza ve bu yapacağınız noktanın genişletilip daraltılması gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca bu bölümde seçme modunu ayarlama, geçiş aralarında titreşim, transparan arka plan, görev limiti koyma gibi özellikler bulunuyor.

Android telefonlarımızın home tuşuna basarak yapabildiğimiz görev geçişini bize sürükleme ile sağlayan Switchr Android uygulaması oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Lakin başta da belirttiğimiz gibi bu uygulamayı kullanmak için RAM miktarı yüksek Android cihaza sahip olmalısınız. Aksi taktirde cihazınız kasabilir ve eskiye göre bataryası daha kısa sürede tükenebilir.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Switchr Android uygulamasını bu bağlantıdan, 1.99 Dolar fiyat etiketi ile Switchr Pro Android uygulamasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Switchr Android uygulaması için hazırlanan video:

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap