Aksiyon Oyunları 8 Kasım 2013, 23:11
Sniper - Zombi Katliamı

Sniper – Zombi Katliamı (Android Nişancılık Oyunu)

Android platformu üzerinde birçok zombi oyunu yer alıyor. Lakin bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Sniper – Zombi Katliamı isimli Android oyun diğer zombi oyunlarından biraz daha farklı. Bu oyunda zombilere karşı uzun namlulu silahlarla ve diğer ekipmanlarla saldırı gerçekleştiriyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan mayın, uzun namlulu silah, bombandırman gibi ekipmanları oyun içerisinde kazandığınız para ile satın almaktasınız. Para kazanmak için de zombileri patlatmalı veya vurmalısınız. Sniper – Zombi Katliamı oyunu içerisinde sizlere 5 dakika süre veriliyor. Bu 5 dakika içerisinde ne çok zombiyi öldürmeye çalışmalısınız. Dokunmatik ekran ve sensörlerle uyumlu bir şekilde çalışan Sniper – Zombi Katliamı oyununu rahat bir şekilde kalibre edebiliyorsunuz.

Sniper - Zombi Katliamı

Oyun ekranının sağ kısmında yer alan Zoom menüsü ile Sniper silahınız ile zoom yapabilmektesiniz. Sağ alt kısımda yer alan bölümle de ateş etmektesiniz. Eğer ki sniper silah haricinde farklı ekipman kullanmak isterseniz alt kısımda yer alan bölümleri tıklayarak kullanabilirsiniz. Bağımlılık seviyesi oldukça iyi olan Sniper – Zombi Katliamı oyunu gerçek zamanlı ses efektlerine sahip. Oyunun grafik seviyesi ise orta seviyenin biraz daha üstünde.

En iyi oyun kontrollerine sahip olan Sniper – Zombi Katliamı Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sizlerde Sniper – Zombi Katliamı oyununu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sizlere keyifli oyunlar dileriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap