Klasik Oyunlar 7 Kasım 2013, 08:39
Parking Madness

Parking Madness, Android Park Yapma Oyunu

Android park yapma oyunlarının sayısı her geçen gün Google Play Store üzerinde artış gösteriyor. Çoğunun çalışma mantığı aynı olsa da birçoğunu birbirinden ayıran önemli yenilikler olabiliyor. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Parking Madness isimli Android park yapma oyunu bahsettiğimiz oyunlar gibi diğer park yapma oyunlarından oldukça farklı. 75 farklı bölüme sahip olan Parking Madness Android park yapma oyununda 3 farklı araç yer alıyor. Gerçekçi direksiyon deneyimini yaşatan oyunda 3 farklı tema seçeneği bulunuyor. Dokunmatik direksiyon kontrolü ile sizlere sunulan arabayı veya diğer araçları belirtilen yerlere en iyi şekilde park etmeniz gerekiyor.

Android Park Yapma Oyunu

Parking Madness oyununa başladığımızda ilk  etaplarda oyun kolay gibi görünse de gelen yeni bölümlerle oyun bizleri oldukça zorluyor. Oyunda yer alan 75 farklı bölüm ne yazık ki kısa bir sürede bitmekte. Umuyoruz ki yeni bölümler gelen güncellemelerle artış gösterecek. Google Play Store üzerinde en çok tercih edilen bu Android park yapma oyununda Forklif kullanmayı da deneyebiliyorsunuz. Oldukça zor bir kullanımı olan Forklif ile belirtilen kolileri belirtilen yerlere bırakmanız gerekiyor.

Grafik kalitesi bakımından oldukça iyi seviyede olan Parking Madness Android park yapma oyununu sizlerin beğeneceğini düşünüyoruz. Oyunu bu bağlantı yardımıyla Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap