Aksiyon Oyunları 5 Kasım 2013, 08:46
Lep's World 3

Android’in En iyi Oyunlarından Birisi “Lep’s World 3”

Google Play Store üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Lep’s World’ün üçüncü sürümü Lep’s World 3 Android platformundaki yerini aldı. Mario oyunu gibi oyun olarak tabir edebileceğimiz Lep’s World 3 oyununda sizleri dört dörtlük bir macera bekliyor. Oyun içerisinde tek hedefiniz sizlere belirtilen hedeflere gidebilmek. 120 seviyeye sahip olan oyunda kontroller oldukça kolay ve rahat bir şekilde sağlanıyor. Cihazınıza göre grafik kalitesini ayarlayan bu oyunda isterseniz grafik kalitesini sizde ayarlayabiliyorsunuz. Böylelikle oyunun her Android cihazda kasması gibi bir sorun ortadan kalkıyor. Lep’s World 3 oyun içerisindeki skorlarınızı Facebook platformu üzerinde paylaşarak arkadaşlarınıza başarılarınızı gösterebilirsiniz.

Lep's World 3

Lep’s World oyununun 1. ve 2. sürümünde ne yazık ki tek bir karakterimiz bulunuyordu, Lep’s World 3 ‘de ise bu karakter sayısı 4’e çıkarılmış. Böylelikle oyun içerisinde oynamak istediğiniz karakteri rahatlıkla seçebilirsiniz. 
Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Lep’s World 3 46 MB büyüklüğündeki yükleme dosyası ile kurulabiliyor. Oyunu oynayabilmeniz için Android telefon veya tabletin Android 2.2 ve üzeri sürüme sahip olması gerekmekte.

Yorumlara baktığımızda Türk kullanıcıların da Lep’s World 3 oyununu oldukça beğendiğini görüyoruz. Bizimde çok beğendiğimiz bu oyunu sizlerinde beğeneceğinden eminiz. Lep’s World 3 Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap