Kart Oyunları 5 Kasım 2013, 18:46
android pis yedili

Android Pis Yedili Google Play Store’da Yerini Aldı

Bilindiği üzere Android platformu üzerinde sevdiğimiz birçok kart oyunu yer buluyordu. Bunlardan en az bulunan oyun olan Pis Yedili’nin sonunda Android Pis Yedili oyunu Google Play Store‘daki yerini aldı. Türk geliştirici tarafından geliştirilen bu oyun grafik konusunda şimdilik biraz iyi olmasa da işleyiş bakımından oldukça iyi bir şekilde çalışıyor. 1.8 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan Android Pis Yedili oyunu Android 3.0 ve üzeri sürümlere sahip cihazlarda çalışabiliyor. 2 ve 4 kişilik oyuncu desteği sunan Android Pis Yedili oyunu Google Play Store üzerinde tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca oyun internet bağlantısı olmasa da rahatlıkla çalışabilmekte.

android pis yedili

Bizim oldukça beğendiğimiz oyun olan Android Pis Yedili ‘yi sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyoruz. Android Pis Yedili oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Umuyoruz ki gelecek yeni güncellemelerde oyunun grafik kalitesi daha da arttırılarak iyi bir deneyim sunacaktır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap