Android Telefon 3 Kasım 2013, 16:15
general_mobile_discovery

General Mobile Discovery Hakkında Tüm Bilgiler

Ülkemiz pazarında müthiş satışlar gerçekleştiren General Mobile Discovery hakkında bilmek istediğiniz, yahut bildiğiniz ve arkadaşlara belirtmek istediğiniz bilgileri bu konu altında sizlere sunmak istedik. Bu konumuz devamlı olarak güncelliğini koruyarak General Mobile Discovery ‘ye gelecek güncellemelerden ve birçok yenilikten sizlere haber vermeyi sağlayacak. Öncelikle bu konumuzu hazırlamamızda bizlere yardımcı olmanız gerekiyor, malum bizlerin de bilmediği birçok bilgi bulunuyor. Bu konumuzda ilk olarak General Mobile Discovery ile nasıl ekran fotoğrafı çekilir, nasıl fotoğraf çekiminde zoom yapılır gibi birkaç bilgiyi sizlere sunacağız. Bu bilgiler zaman içerisinde çoğalarak birer kaynak halini alacaktır.

general_mobile_discovery

General Mobile Discovery ‘de ekran fotoğrafı çekme:

Bir oyunda gelmiş olduğunuz seviyeyi veya başarıyı arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, en uygun yol ekran fotoğrafı çekmektir. General Mobile Discovery ‘de ekran fotoğrafı çekmek için Ses kısma ve Kapatma tuşuna aynı anda basmanız gerekiyor. Çekmiş olduğunuz ekran fotoğrafı üst kısımda yer alan bildirim çubuğunda belirecektir. Buradan çektiğiniz ekran fotoğrafını görebilirsiniz.

General Mobile Discovery ‘de Nasıl Zoom Yapılır?

Birçok telefonda ses kısma ve açma butonları ile zoom yapabiliyorduk, fakat General Mobile Discovery ‘de bu ne yazık ki işimize yaramıyor. Peki nasıl zoom yapabilirim diye düşünüyorsanız sizler için bu soruyu kısaca cevaplayacağız. Kamera uygulamasını açtıktan sonra zoom yapacağınız yere odaklanarak ekran üzerinde iki parmağınızı geri çekin. Kısaca ekranda nasıl zoom yapıyorsanız kamera uygulaması açıkken de aynı şekilde zoom yapabilirsiniz.

Peki General Mobile Discovery hakkında bilmek istediğiniz neler var? Bizlere soru ve önerilerinizi konumuz altındaki yorum bölümünden iletebilirsiniz. Böylelikle güncel ve büyük bir General Mobile Discovery bilgi deposu oluşturabiliriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap