General Mobile Discovery 16 GB’ın Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz pazarında son günlerde en çok takip edilen akıllı telefonlardan birisi olan General Mobile Discovery’nin 16 GB’lık versiyonu ülkemiz pazarında satışa sunulmaya başlandı. Fiyat/performans bakımından ülkemiz pazarındaki en iyi ürünlerden birisi olan bu akıllı 1.2 GHz hızında çalışan Cortex A7 tabanlı dört çekirdekli MT6589 işlemciden güç alıyor. PoweVR SGX544MP grafik işlemciye sahip olan bu ürün 1 GB RAM’i bünyesinde barındırmakta. 4.7-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan bu ürün Android’in 4.2 Jelly Bean sürümünü kullanıyor. 16GB dahili hafızaya sahip olan bu akıllının hafızası microSD kart desteği ile daha da arttırılabiliyor.

general_mobile_discovery

8 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan bu ürün Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve 3G bağlantılarını bünyesinde barındırmakta. Çift SIM kart desteğine sahip olan General Mobile Discovery siyah, beyaz, mavi ve pembe renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. 7.59 mm kalınlığında olan bu ürün 1.800 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip.

General Mobile firmasından yapılan açıklamaya göre 16 GB dahili hafızaya sahip olan yeni Discovery’nin fiyatı 699 TL olarak belirtilmekte. Fiyat/performans bakımından en iyi ürünlerden birisi olan General Mobile Discovery’nin kısa zamanda daha iyi satışlar gerçekleştirmesini bekliyoruz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

  1. 09 Ekim 2013, 18:21

    Kaçırılmaması gereken bir cihaz gerçekten.. Bu fiyata bu özellikleri kimse bulamaz..

    Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.