Ezcool MiniPAD’ın Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz tablet pazarında iyi satış rakamlarına ulaşan Ezcool’un MiniPad isimli tableti satışa sunuldu. Performans bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz bu cihaz Cortex tabanlı 4 çekirdekli işlemciden güç alıyor. 7.9-inç büyüklüğünde ve 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan bu tablet 1 GB RAM’e ve 16 GB dahili hafızayı bünyesinde barındırıyor. microSD kart sayesinde +32 GB’a kadar hafıza arttırma imkanı sunan cihazda 2 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. USB Host OTG desteğine sahip olan bu tablete herhangi bir USB bellek veya USB bağlantısı ile bağlanabilen klavye ve mouse takılabiliyor. 3G USB modem desteğine de sahip olan Ezcool MiniPad’ın satış fiyat 349 TL olarak belirtilmiş.

ezcool minipad

Küçük yapısına rağmen oldukça iyi özellikleri bünyesinde barındıran Ezcool MiniPad’ın fiyatı da oldukça iyi seviyede sunulmakta. Ürünün teknik özellikleri hakkında şimdilik net bir bilgiye sahip olmasak da gelecek günlerde sizler için bu ürün hakkında daha detaylı bir yazı dizisi hazırlamayı düşünüyoruz. Böylelikle ürün hakkında merak edilen birçok noktaya el atmaya çalışacağız. Unutmadan belirtelim ki Ezcool’un MiniPad isimli bu tableti büyük birçok elektronik mağazadan 24 ay garantili olarak satın alınabilir.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.