Grundig Tablet 30 Ekim 2013, 14:18
Grundig Style Tab GR-TB7

Grundig Style Tab GR-TB7 Tablet Özellikleri

Sizler için Grundig’in tabletlerini incelemeye devam ediyoruz, bu yazımızda da Grundig Style Tab GR-TB7 isimli tablete kısaca göz atacağız. Performans bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz Grundig Style Tab GR-TB7 isimli bu cihaz 1GHZ hızında çalışan Cortex A8 tabanlı Rochchip RK2918 işlemciden güç alıyor. 1 GB RAM’e ve 4 GB dahili hafızaya sahip olan bu akıllı 7-inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğünde LCD ekrana sahip. 32 GB’a kadar microSD kart desteği sunan bu üründe 0.3 MP kamera bulunmakta. Wi-Fi 802.11 b/g/n teknolojisini bünyesinde barındıran bu tablette ne yazık ki Bluetooth ve GPS teknolojisi bulunmuyor.

Grundig Style Tab GR-TB7

Grundig Style Tab GR-TB7 tableti üzerinde 1 adet mikrofon ve 2 adet hoparlör bulunuyor, ayrıca cihazda 3 açılı ivme ölçer sensör de yer almakta. Cihaz üzerinde kulaklık girişi, microUSB ve microSD kart girişi de yer almakta. 340 gram ağırlığında olduğu belirtilen bu ürün 3.000 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulan bu ürünün ortalama satış fiyatı 250 TL civarında değişiklik gösteriyor. Sizlerde Grundig Style Tab GR-TB7 tablete sahip olmak isterseniz birçok elektronik mağazadan ve internet üzerinden bu ürünü satın alabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap