Samsung 30 Ekim 2013, 10:20
galaxy s4-active-mini

Galaxy S4 Active Mini’nin Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Samsung, Mayıs 2013’de tanıttığı Galaxy S4 modelinden sonra piyasaya birçok Galaxy S4 adı altında ürün sokmuştu. Bu ürünlerden sonra şimdi de Galaxy S4 Active Mini’nin geleceği iddiaları ortaya atıldı. Galaxy S4 Mini’nin birçok teknik özelliğini bünyesinde barındıracağı belirtilen bu akıllının S4 Active gibi suya ve toza karşı dayanıklı bir yapıya sahip olması bekleniyor. GT-I8580 kod adı ile görünen bu model 1.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 400 işlemcisinde güç alacak. Adreno 305 grafik işlemciyi kullanacağı belirtilen bu ürünün 1 GB RAM’e sahip olacağı belirtilen haberler arasına yer alıyor.

4.65-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde pek de kaliteli diyemeyeceğimiz bir ekrana sahip olacak olan Galaxy S4 Active Mini’nin arka kısmında 5 MP ön kısmında da VGA kameranın bulunması bekleniyor. Galaxy S4 Acvite Mini hakkında şimdilik herhangi bir resmi açıklama bulunmazken, ürünün Galaxy S5’den önce tanıtılması bekleniyor. Galaxy S4 Active Mini hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap