LG 28 Ekim 2013, 18:50
LG_G_Flex

LG G Flex Tanıtıldı. İşte Bu Akıllının Özellikleri

Akıllı telefon piyasasının en büyük üreticilerinden birisi olan LG, bugün gerçekleştirdiği bir etkinlik ile G Flex isimli eğimli ekranlı telefonunu tanıttı. 6-inç büyüklüğünde 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde eğimli bir ekrana sahip olan ürün kulağa ve ağız bölgesine daha iyi bir şekilde oturuyor. Buda cihazın bize en iyi artı özelliklerinden birisi. Tabi ki eğimli ekranın yanı sıra cihazın arka kapağının çizikleri kendi kendine tamir ediyor olması da diğer en iyi özelliklerinden birisi olarak gösteriliyor. Qualcomm’un dört çekirdekli işlemcisi Snapdragon 800’u kullanan cihazın işlemci hızı ise 2.26 GHz civarında. 13 MP arka kameraya sahip olan ürün bu kamera ile 1080p video kaydı gerçekleştirebiliyor. Tabi ki ürünün fotoğraf çekme kalitesi de en üst seviyede. 2 GB LP-DDR3 RAM’e sahip olan üründe 450 MHz hızında çalışan Adreno 330 grafik birimi yer alıyor. Performans bakımından üst seviye olarak tutulan LG G Flex Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor.

LG_G_Flex

32 GB büyüklüğünde dahili hafızaya sahip olan G Flex’e istenilirse microSD kart yuvası yardımıyla hafıza kartı takılabiliyor. 2.1 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan üründe Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 ve NFC teknolojileri yer almakta. 3.500 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan LG G Flex önümüzdeki aydan itibaren Güney Kore’de satışa sunulacak. LG G Flex’in şimdilik sadece Güney Kore pazarında mı sunulacak ya da global pazara açılacak mı konusunda net bir cevap vermek mümkün değil. Bu konu hakkında ve ürünün fiyatı konusunda gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap