Samsung 27 Ekim 2013, 17:28
galaxy note 2 android 4.3

Galaxy Note 2 için Android 4.3 Jelly Bean Kurulumu

Samsung’un 2013 yılı içerisinde tanıtmış olduğu Galaxy Note 2 için beklenen Android 4.3 Jelly Bean sürümü resmi olarak olmasa da test sürümü olarak sunuldu. Kasım ayı içerisinde resmi olarak sunulması beklenen bu güncellemeyi eğer ki test edeyim şimdiden Android 4.3 kullansın cihazım derseniz konumuz içerisindeki bağlantıyı kullanarak Android 4.3 sürümünü indirebilirsiniz. Bilindiği üzere orijinal de Galaxy Note 2 Android 4.1.2 sürümünü kullanıyordu bu güncelleme ile cihaz Android 4.3 Jelly Bean‘a geçecek ve performans bakımından oldukça iyileşecek. Bu güncelleme ile birlikte Galaxy Note 2, Galaxy S4’deki arayüze sahip olacak. Yeni arayüz sayesinde cihazda ana ekran performansının arttığı belirtilen bilgiler arasında yer alıyor.

galaxy note 2 android 4.3

Samsung Wallet ve Samsung KNOX uygulamalarına kavuşacak olan Galaxy Note 2’ye bu güncellemedi ODIN ile kurmanız gerekiyor. Test aşamasında sunulan bu güncellemeyi bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. Bizim denemelerimizde sürümde herhangi bir sorun bulamadık. Tabi ki ufak sorunlar olabilir bu sorunlar da gelecek güncellemelerde giderilecektir. N7100XXUEMJ5 adıyla sunulan bu güncellemeyi yüklemeyi bilmiyorsanız lütfen ODIN ile ROM güncelleme nasıl yapılır konularına göz atın. Ayrıca bu güncellemeyi gerçekleştirirken cihazınızın hiçbir şekilde kapanmaması gerekmekte. Eğer ki güncelleme yüklerken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Androidiniz.com‘un bu sorumluluğu kabul etmeyeceğini belirtmek isteriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap