Yarış Oyunları 27 Ekim 2013, 11:34
Blur Overdrive

Blur Overdrive Android için Sunuldu. Ücretsiz indirebilirsiniz

Bilgisayar ve konsol oyuncularının en beğendiği araba yarışlarından birisi olan Blur Overdrive Android platformu için de sunuldu. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun bilgisayar ve konsol sürümlerinin aksine farklı bir kamera açısı ile bizlere kullanım sunuyor. İlk etapta bu biraz farklı gibi görünse de alışıldığında oldukça zevk veriyor. Oyun içerisinde 25 farklı araç ve bu araçları güçlendirebilmek için 250’den fazla güçlendirme seçeneği bulunmakta. Blur Overdrive oyununda yarış yaparken karşımıza 8 farklı güç yükseltme ögesi geliyor. Bu ögeleri kullanarak yarış içerisinde farklı güçlendirmelere sahip olabiliyorsunuz.

Blur Overdrive

1 Kasım’dan itibaren iOS platformu için de sunulacak bu oyunun ilk etapta bazı hatalara sahip olduğu kullanıcılar tarafından belirtilmekte. Tabi ki bu hatalar yeni güncellemelerle son bularak en iyi ve en stabil oyun sizlere sunulmaya çalışılacak. Kısa zamanda birçok kişi tarafından indirilen Blur Overdrive Android oyununu sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz. Blur Overdrive Android oyununu Android cihazınızda çalıştırabilmeniz için cihazınızın orta seviye ve üstü performanslı olmalı ayrıca Android 3.2 ve üzeri sürüme sahip olmalıdır.

171 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabilen Blur Overdrive Android oyununu bu bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Blur Overdrive için hazırlanmış video:

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap