Android Tablet 26 Ekim 2013, 21:01
nexus 10

Nexus 10’un Görseli Göründü

Google’ın uygun fiyata performans bakımından üstün olan Nexus tablet serisine yeni bir üye daha ekleniyor. Yenilenmiş Nexus 10 modelinin basın görseli ortaya çıktı. Asus – Google ortaklığı ile sunulacak olan bu Android tablette Qualcomm’un Snapdragon 800 işlemcisinin yer alması bekleniyor. Bu dört çekirdekli güçlü işlemcinin yanı sıra Adreno grafik birimine de sahip olacak olan bu akıllının kullanacağı RAM miktarı ise 2 GB olarak belirtiliyor. 16 GB ve 32 GB dahili hafıza seçeneği ile satışa sunulması beklenen yeni Nexus 10’un Android 4.4 KitKat işletim sistemini kullanması bekleniyor. Google’ın gelecek günlerde düzenleyeceği bir etkinlik ile LG ortaklığı ile hazırlanan Nexus 5’i, Android 4.4 KitKat’ı ve Asus ortaklığı ile hazırlanan Nexus 10’u tanıtması bekleniyor.

nexus 10

Gerçekleşecek bu etkinlik ve Nexus 10 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap