LG 26 Ekim 2013, 16:25
lg g flex

LG G Flex Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

LG’nin kıvrımlı ekrana sahip olan modeli G Flex hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Performans bakımından üstün özelliklere sahip olması beklenen bu akıllının beklentileri karşılaması bekleniyor. LG’nin G2 isimli akıllısının donanımsal özelliklerini bünyesinde barındıran bu akıllı Qualcomm’un dört çekirdekli işlemcisi Snapdragon 800’den güç alıyor. 2 GB RAM’e sahip olacak olan bu akıllının 16 GB veya 32 GB dahili hafıza seçeneği ile satışa sunulması bekleniyor. Tabi ki bu üründe hafıza arttırmaya yardımcı olacak microSD kart slotu da yer alacak. 6-inç büyüklüğünde kıvrımlı ekrana sahip olacak olan LG G Flex‘in ekran çözünürlüğünün 720p olacağı belirtilmekte. Neden 1080p değil diye soranlar olduğunu düşünüyoruz ama kıvrımlı ekranlarda bu çözünürlüğün pek kolay olmadığı ve bu sebepten 720p çözünürlük kullanıldığını düşünüyoruz.

lg g flex

Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS ve 3G/4G veri transfer teknolojilerini bünyesinde barındıracak olan bu akıllının şimdilik ne zaman tanıtılacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Ürünün hakkında şimdilik bu kadar bilgi sunulmakta. LG G Flex hakkında gelişecek olan yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap