Samsung 25 Ekim 2013, 13:51
galaxy s5 göz tarama

Samsung Galaxy S5’de Göz Taraması Olabilir

Apple’ın iPhone 5S isimli yeni tanıtmış olduğu akıllı telefon parmak izi okuma özelliği ile dikkatleri üzerine çekmişti. Bu ürünün ardından HTC’nin One Max’da bu teknolojiyi kullanacak olması bizi oldukça sevindirmişti. Tabi ki bu gelişmelerin ardından Samsung cephesinden herhangi bir bilgi gelmemesi birçok kullanıcının aklına Samsung ne yapacak acaba? sorusu geldi. Bu soruya cevap ararken bazı haber sitelerinde Samsung’un Galaxy S5 isimli akıllı telefonunda göz tarama teknolojisini kullanacağı belirtildi. Smart Screen adı verilen bu sistem ile Galaxy S5 göz tarama özelliğine sahip olacak. Bu teknolojinin ayarlar menüsü altında ayrı bir başlık olarak sunulacağı belirtiliyor.

galaxy s5 göz tarama

Şimdilik bu bilgi hakkında Samsung cephesinden bir bilgi sunulmazken bu teknolojinin nasıl kullanacağı hakkında bazı bilgiler bazı sitelerde paylaşılıyor. Bu teknolojinin en büyük sorunu kuşkusuz düşük ışık şartları olmakta. Umuyoruz ki Samsung cephesi de bu soruna çözüm bularak Galaxy S5 isimli cihazında bu teknolojiyi sunacaktır. Samsung’un Galaxy S5’i Ocak veya Şubat ayı içerisinde tanıtmasını bekliyoruz. Bu ürün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap