Popüler Oyunlar 24 Ekim 2013, 14:22
dead trigger 2

Dead Trigger 2 Android için Çıktı

Google Play Store üzerinde en çok beğenilen aksiyon oyunlarından birisi olan Dead Trigger‘in ikinci oyunu nihayet sunuldu. Ücretsiz olarak indirmeye sunulan bu oyunda gene zombilere karşı amansız mücadelemiz devam etmekte. Zombi temalı FPS oyun olarak tanımlayabileceğimiz Dead Trigger 2‘de yeni zombiler, yeni mekanlar ve yeni ekipmanlar bizleri bekliyor. İlk oyunda olduğu gibi bu oyunda da grafik kalitesinden önem vermeyen Madfinger Games firması bu oyununu Unity grafik motoru ile geliştirmiş. Kaliteli grafiklerle göz dolduran oyunda ses kalitesi de en iyi seviyede sunuluyor. Eğer Dead Trigger’in ilk oyununu bitirdiyseniz, ikinci oyuna zombi salgınının üçüncü yılından itibaren başlıyorsunuz. Böylelikle oyunun heyecanına ara vermeden devam etmemiz sağlanmış.

dead trigger 2

Yükseltilebilir birçok silah sunulan oyunun son bölümlerinde canavarları öldürmemiz gerekiyor. Aksiyonun hız kesmediği Dead Trigger 2’de terk edilmiş madenlerde, yıkık dökük binalarda zombilere karşı mücadelemiz en iyi hikaye ile bize sunuluyor. Performans bakımından orta ve üst seviye olarak tanımladığımız Android cihazlarda çalışabilen Dead Trigger 2’yi kurmak için Google Play Store üzerindeki yükleme dosyasını indirmeniz gerekiyor. Android 4.0 ve üzeri sürümlere sahip cihazlarda çalışan bu oyun yetişkin kişilere hitap etmekte.

Eğer sizlerde bu aksiyon dolu oyuna dahil olmak istiyorsanız bu bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden Dead Trigger 2 oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap