Samsung 23 Ekim 2013, 15:20
Samsung-Galaxy-Gear

Galaxy Gear Destekleyen Samsung Cihaz Sayısı Artacak

Samsung’un Galaxy Note 3 ile birlikte büyük bir etkinlik ile tanıttığı akıllı saati Galaxy Gear, şuanda ne yazık ki Galaxy Note 3 ile uyumlu bir şekilde çalışıyordu. Tabi ki Galaxy Gear’ın tanıtılması ardından Samsung’un üst seviye diğer akıllı telefonlarında da bu akıllı saatin çalışması sağlanacağı belirtilmişti. İlk etapta Galaxy S3, Galaxy S4 ve Galaxy Note 2 ile uyumlu bir şekilde çalışacak olan Galaxy Gear’ın gelecek dönemlerde Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active, Galaxy Mega 5.8, Galaxy Mega 6.3 ve Galaxy S4 Zoom ile uyumlu bir şekilde çalışabileceği belirtiliyor. Tabi ki bu uyumluluğun sağlanabilmesi için bu akıllı telefonlara gerekli güncellemenin sunulması gerekiyor. Bu güncellemenin ise bu ay sonu itibariyle başlanacağı belirtilen haberler arasında yer almakta.

Samsung-Galaxy-Gear

Büyük bir ihtimalle Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi ile gelecek olan bu uyumluluk güncellemesi ilk olarak Galaxy S4’e gelmesini beklemekteyiz. Galaxy S4 ve diğer Galaxy serisi akıllı telefonlara gelecek olan bu güncellemeler hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Umarız ki kısa zamanda gelecek olan bu güncelleme ile birlikte sizlere Galaxy Gear’ın incelemesini sunmaya çalışacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap