Android Telefon 23 Ekim 2013, 11:16
Amazon-Kindle-Fire-HD

Amazon Kindle Fire HD 7 ve Kindle Fire HD 8.9 Satışa Sunuldu

Akıllı tablet Avrupa pazarında müthiş satışlar gerçekleştiren Amazon iki yeni tabletini satışa sundu. Performans bakımından oldukça iyi seviyede olan bu ürünler ne yazık ki ülkemiz pazarında yer bulamayacak. Tabi ki Avrupa’dan gelen akrabalarınız veya kendiniz gidip temin edebilme imkanına sahipsiniz. En iyi fiyat/performans ürünlerinden olan Kindle Fire HD 7 ve Kindle Fire HD 8.9 birçok testten de yüksek puanlar aldı. Kindle Fire HD 7’nin 16 GB Wi-Fi’li modelinin fiyatı 199£, 16GB dahili hafızaya sahip ve 4G teknolojisini bünyesinde barındıran Kindle Fire HD 7’nin fiyatı ise 269£’e satışa sunuldu. Amazon’un bu tableti Nexus 7’ye ve iPad Mini 2’ye rakip olarak gösteriliyor.

Amazon-Kindle-Fire-HD

Kindle Fire HD 8.9 isimli tablet ise Wi-Fi seçenekli olarak 329£’den satışa sunulurken, 4G teknolojisine sahip Kindle Fire HD 8.9 ise 399£’den Avrupa pazarındaki yerini alacak.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap