Samsung 20 Ekim 2013, 17:11
samsung-galaxy-round

Samsung Galaxy Round Sadece Prototip Olarak Kalabilir

Samsung’un esnek ekranlı akıllı telefonu Galaxy Round‘u prototip olarak kalacağa benziyor. Bilindiği üzere Galaxy Round bir süredir Güney Kore pazarında satışta bulunuyor. Samsung Galaxy Round’un sadece Güney Kore pazarında satışa sunulacak olması bizi üzse de Samsung’un bu ülkedeki kullanıcılardan alacağı tepkilere karşı ürün hakkında yeni gelişmeler sunması bekleniyor. Yani ilk AMOLED ekrana sahip CH-W850 modeli ve ilk HD AMOLED ekrana sahip Galaxy S II HD LTE modeli gibi bu ürün de Güney Kore pazarında sunulup prototip olarak kalacak.

samsung-galaxy-round
Samsung bu ürün ile birlikte esnek ekranların akıllı telefon piyasasındaki benimseme oranlarını ve ortaya çıkacak olan sorunları test edecek. Referans olarak kullanılacak olan Galaxy Round böylelikle Samsung’a kullanıcılar için bilgiler sunulacak. LG’nin de uçtan uca kavisli ekranlı G Flex’i satışa sunması ile akıllı telefon pazarındaki kavisli ekranlı telefonların durumu daha netlik kazanacak.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap