Samsung 18 Ekim 2013, 09:42
galaxy-s4

Samsung Galaxy S4’ün Android 4.3 Güncellemesi Geldi

Ülkemiz ve dünya pazarında Galaxy S3 kadar olmasa da iyi bir satış rakamına ulaşan Galaxy S4 için Android 4.3 güncellemesi söz verildiği gibi resmi güncellemelerle sunulmaya başlandı. İlk olarak Almanya kullanıcılarına sunulan bu güncellemenin yakın zamanda tüm bölgeye sunulması bekleniyor. Ülkemize de iki hafta içerisinde gelmesini beklediğimiz bu güncelleme ile Galaxy S4’e Glaxy Gear desteği, OpenGL 3.0 desteği, yenilenmiş klavye, iyileştirilmiş kamera uygulaması ve Android 4.3’ün sunduğu birçok yenilik bu güncelleme ile geliyor. Performans bakımından da iyileştirme sunan bu güncelleme ile cihazın performansında gözle görülür bir artışın olduğu ve Benchmark skorlarına göre yüzde 20 puan artışı olduğu belirtilmiş. Performans bakımından üstün olan Galaxy S4’ün Android 4.3 ile oldukça iyi bir grafik çizdiğini görüyoruz.

galaxy-s4

Ülkemize de gelecek olan bu güncellemenin hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Ayrıca güncelleme geldiğinde nasıl kurulacağı konusunda da sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap