Zeka Oyunları 18 Ekim 2013, 16:08
Kelime Birlestir

Android Bulmaca Oyunu “Kelime Birleştir”

Android platformu üzerinde birbirinden farklı ve çok sayıda Android bulmaca oyunu yer alıyor. Tabi ki bunların çoğu bizim bildiğimiz tarzda olduğu için zamanla sıkıcı gelebiliyor. Fakat bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Kelime Birleştir bulmaca oyunu Google Play Store üzerinde yer alan en farklı ve keyifli oyunlardan birisi. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun tamamen Türkçe yapıya sahip durumda. Oyundaki amacınız kelimeleri bularak birleştirmek. Resimlerde anlatılan bu kelimeleri bulmak ve birleştirmeniz gerekiyor. Böylelikle kendi kelimelerinizi yaratarak oyunda yer alan kelimeleri bulmalısınız.

Kelime Birlestir

Alt seviye olarak tabir edilen Android telefon ve tabletlerde bile çalışabilen bu oyun Android 2.3 ve üzeri sürümlere sahip cihazlarda çalışmaktadır. Oyunu kurmak için 21 MB büyüklüğünde yükleme dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Bizim oldukça beğendiğimiz bu oyunu sizlerin de seveceğinizi düşünüyoruz. Bu bağlantıyı kullanarak bu yazımızda sizlere tanıttığımız Kelime Birleştir Android oyununu indirebilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, gelecek oyun tanıtımında görüşmek üzere.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap