Kart Oyunları 17 Ekim 2013, 23:56
Batakci

Batakçı, Android Batak Oyunu

Android telefonlarda veya tabletlerde sıkıldığımız zamanlarda yeni arayışlar içerisine giriyoruz. Ülkemizde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Batak’ta bu yeni arayışlarımıza son vereceğe benziyor. Batakçı adı ile sunulan bu Android oyununda amacımız egolarımızı tatmin etmek. Oldukça çekişmeli bir yapıya sahip bu oyun iyi bir şekilde geliştirilmiş ve sorunsuz bir oyun keyfi sunuyor. Yapay zekaya karşı oynadığımız bu oyunda şimdilik ihaleli batak oyunları mevcut durumda. Geliştiriciler bu batak oyununa en kısa zamanda koz maça ve eşli batak, 3’lü gömmeli batak, 3-5-8 batak oyunları ekleneceğini belirtmekte. İnternet bağlantısı gerekmeksizin oynayabileceğimiz bu oyun içerisinde her ücretsiz oyunda olduğu gibi reklamlar yer almaktadır. Tabi ki internetsiz bir şekilde oynarsanız reklamları da görmezsiniz.

Batakci

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Batakçı oyununu bizler oldukça beğendik. Sizlerinde beğeneceğini düşünüyoruz. Batakçı oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap