Samsung 16 Ekim 2013, 11:02
Galaxy-s5

Samsung Galaxy S5 Şubat Ayında Gelebilir

Samsung’un son amiral gemilerinden birisi olan Galaxy S4 ne yazık ki istenilen başarıya ulaşamamıştı. Bu durum böyle olunca da Samsung yetkililerinin Galaxy S5’i Şubat ayı içerisinde tanıtacağı iddiası geldi. Koreli kaynaktan sunulan bu iddialara göre bu tanıtım MWC 2014’de gerçekleşecek. Ayrıca Koreli kaynaklar Galaxy S5’in sahip olacağı bazı özelliklerden de bahsetmekteler. Söylentilere göre Galaxy S5’de 64-bit işlemci, OIS teknolojisine sahip 16 MP çözünürlüğünde arka kamera, parmak izi sensörü ve metal kasa ile gelmesi bekleniyor

Galaxy-s5

Temsili Görsel

Tabi ki Samsung tarafından bu ürün hakkında herhangi bir bilgiye yer verilmemekte. Bu iddiaların doğruluk kazanıp kazanmayacağı gelecek günlerde Samsung tarafından yapılacak bir açıklama ile belli olacak. Galaxy S5 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap