Klasik Oyunlar 15 Ekim 2013, 20:37
Matching With Friends

Arkadaşlarınızla Puzzle Oynamaya Ne Dersiniz?

Android platformu için Google Play Store üzerinde belki de yüzlerce puzzle oyunu yer alıyordur. Tabi ki her birisi kendine özgü olarak tasarlanmış olsa da bazıları oldukça iyi bir kullanıcı kitlesine sahip oluyor. Bu yazımızda sizlere bahsedeceğimiz Matching With Friends puzzle oyunu da oldukça iyi bir kullanıcı kitlesine sahip. En iyi geliştiricilerden birisi olan Zynga’nın geliştirmiş olduğu bu oyun sizlere arkadaşlarınızla da oynama imkanı sunuyor. Her puzzle oyununda olduğu gibi bu oyunda da 3 veya daha fazla bloğu yan yana getirerek  puan kazanmanız gerekiyor. Tabi ki ne kadar çok sayıda bloğu aynı anda kırarsanız alacağınız puan o kadar katlanıyor. Bunun için stratejik düşünmeli ve uygun yerlerde uygun blokları kırmalısınız.

Matching With Friends

Matching With Friends oyunu içerisinde yer alan bonus blokları kırarak da puanlarınızı arttırabilirsiniz. Oyun içerisinde en çok puanı toplayarak arkadaşlarınıza karşı bir adım önde olmaya çalışmalısınız.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Matching With Friends isimli bu oyun düşük seviye olarak tabir ettiğimiz birçok Android cihazda bile çalışabilmektedir. Tabi ki oyunu yükleyebilmek için Android telefon veya tabletinizin Android 2.3.3 veya üst sürüme sahip olması gerektiğini unutmayınız. Oyunu kurmak için 19 MB büyüklüğündeki yükleme dosyasını indirmeniz gerekiyor.

Bizim oldukça beğendiğimiz Matching With Friends isimli bu oyunu sizlerinde hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Matching With Friends Android puzzle oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap