Zeka Oyunları 14 Ekim 2013, 22:39
Wheres My Water 2

Where’s My Water? 2’yi Halen Oynamadınız Mı?

Android‘in en iyi geliştirici firmalarından birisi olan Disney’in son çıkarmış olduğu oyun olan Where’s My Water? 2 ilk oyunda olduğu gibi serüveni devam ettiriyor. İlk oyunda olduğu gibi timsaha banyo etmesi için gerekli suyu sağlamamız gerekiyor. Tabi ki bu suyu sağlarken önümüzde birçok engel karşımıza çıkıyor ve bu engelleri zekamızı kullanarak aşmamız gerekiyor. 100’ün üzerinde bölüme sahip olan Where’s My Water? 2 oyununa Facebook ile bağlantı sağlayabilir ve bu maceraya arkadaşlarınızı da ortak edebilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki oyun içerisinde bulunan bataklıklara ve asitlere suyunuzun temas etmesine engel olmalısınız.

Wheres My Water 2

Google Play Store üzerinde en çok tercih edilen strateji oyunlarından birisi olan Where’s My Water? 2’yi çalıştırmak için Android 2.3.3 veya üzeri bir sürüme sahip orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazınız olması gerekiyor. 46 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabilen bu oyun genellikle çocuk kullanıcılara hitap ediyor. Tabi ki sadece çocukların değil gençlerin de bu oyunu seveceğini düşünüyoruz. Çünkü biz oldukça çok beğendik.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Where’s My Water? 2 oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçireceğinizi düşündüğümüz bu oyunu seveceğinizi düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap